Vitajte u nás

To naj zo slovenska na jednom mieste.

Neoddeliteľnou súčasťou Vily Borievka je náš milý malý obchodík priamo na jej recepcii. Na tomto príjemnom mieste Vás vždy rady privítajú naše skvelé recepčné, vždy pripravené poradiť a pomôcť.

Okrem informácií o ubytovaní vo Vile Borievka, alebo o Vysokých Tatrách a ich možnostiach, sa tu snažíme ponúknuť Vám naozaj len tie najkvalitnejšie a najvyhľadávanejšie produkty, ktoré pochádzajú výlučne z výroby slovenských producentov. Prezrite si prosím portfólio ponúkaných výrobkov a určite neodoláte. Budeme radi, ak spokojní odídete s vkusným darčekom alebo suvenírom, či už bude určený pre Vás alebo Vašich blízkych.

Pripite si na zdravie

„Víno s tradíciou“ – áno, toto je slogan jedného z najlepších slovenských a zároveň svetových producentov vín, skrývajúceho sa pod tradičnou ochrannou známkou Chateau Topoľčianky. V našom obchodíku môžete nájsť široký výber vynikajúcich sektov, slamových vín i vín najlepších odrôd rôznych ročníkov. Tak jediné, čo vám popriať, je: „Na zdravie!“.

Medulienky

Výnimočné slovenské včelie produkty tej najvyššej kvality, ako sú napr. zdravie prinášajúca Jedľová medovica, voňavučký Lesný med, viacúčelový Peľ alebo Propolis, ako aj blahodarná Kozmetika od včelej farmy Medar určite potešia i uzdravia. Pre najväčších maškrtníkov máme okrem týchto skvelých výrobkov v ponuke malé Medulienky, ktoré určite príjemne prekvapia aj tie najvyberanejšie chuťové poháriky.

Niečo pod mlsný jazýček

Ručne vyrábané, z tých najkvalitnejších prísad, nádherne vyzerajúce, v úžasných kreatívnych baleniach, s dokonale vyváženou chuťou...Také sú rozmanité výrobky skryté pod veľavravným názvom Lyra Chocolate. Príďte k nám a vyberte si podľa vlastnej chuti a vkusu práve tú vašu kakaovú lahôdku.

Pre kávičkárov

Doprajte sebe alebo svojim najbližším neopísateľný pôžitok z čerstvo upraženej výberovej kávy tej najvyššej kvality a jedinečne doladených chutí. Elegantne zabalené vrecká kávy od slovenského producenta EBENICA COFFEE – káva s jedinečnou osobnosťou - sa vynímajú aj v našom obchodíku.

Poteší, ozdobí aj zahreje

Moderné folklórne oblečenie a doplnky - šaty, sukne, tričká, mikiny, čiapky, motýliky a traky, dámske opasky a mnoho iného spod šikovných rúk žienok z regionálnych rodinných firmičiek CreativArt z blízkeho Kežmarku a BabaFolk z historickej Levoče, sú peknou a zároveň praktickou ponukou darčekov v našom obchodíku.

Suveníry pre všetkých

V Tatra Gift Shop si môžete vybrať aj zo širokej škály drobností „za babku“. Magnetky, pohľadnice, kľúčenky, dekoratívne predmety, či bižutéria s rozmanitými tatranskými, umeleckými a folklórnymi motívmi sú už klasikou. No pamiatka - spomienka na Tatry môže byť i v podobe zaujímavej knihy, kalendára, či spoločenskej hry. Určite si vyberiete.